Бюджетна комісія провела чергове засідання

Сьогодні, 6 грудня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.

Під час роботи комісії депутати розглянули 20 проєктів рішень, що плануються до затвердження на черговій сесії міської ради 8 грудня 2022 року.

Серед питань, які розглядались під час засідання були: про внесення змін до бюджету Олевської громади на 2022 рік, про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, про затвердження акту приймання-передачі запасів, про додавання видів економічної діяльності КП «Олевськ-Комунальник».

У ході роботи депутати також розглянули питання щодо затвердження ряду Програм на 2023 рік та інші.

Члени комісії детально вивчили і підтримали усі проєкти рішень порядку денного, а також рекомендували винести на розгляд чергового пленарного засідання сесії міської ради.