На благодійному марафоні в Олевську зібрали 210 тисяч гривень

210 тисяч гривень – саме таку суму вдалось зібрати в рамках благодійного марафону «Разом до перемоги», який відбувся 28 травня в Олевську. За ці кошти буде придбано автомобіль для Збройних Сил України.

Захід включав в себе декілька локацій та активностей: дитяча зона розваг, спортивні заходи, виставка спеціалізованої техніки, ярмарок та концерт. На площі Соборна також були розміщені скриньки для збору коштів на ЗСУ та зручний QR-код для онлайн донатів.

Концертна програма розпочалась з Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими у війні. Під час чуттєвого виконання Світлани Цибанєвої пісні «Журавлі» діти поклали квіти до Обеліску Слави, меморіалу пам’яті загиблим воїнам-учасникам АТО та пам’ятника воїнам-афганцям.

Міський голова Сергій Лисицький у своїй промові прокоментував: «Я щиро вдячний кожному, хто долучився до цього благодійного заходу. Наша мета – допомагати Збройним Силам України, всім, хто боронить наші землі від російського загарбника. Ваша підтримка – це не лише фінансова допомога, але й прояв єднання, віри та надії. Нехай наша солідарність і щирість перетвориться на надійний щит підтримки для наших Героїв».

Загальна концертна програма складалась з майже 70 номерів для різних музичних вподобань: сучасні та українські народні пісні, інструментальна музика та хореографічні виступи. У заході взяли участь вихованці Олевського Центру дитячої та юнацької творчості та Олевської музичної школи, учасники художньої самодіяльності села Тепениця, народний інструментальний ансамбль «Фаворит», вокальні ансамблі «Калиновий Цвіт», «Кумоньки», «Заспів», «Журавушка», ансамбль музичної школи «Крещендо», дитячий фольклорний ансамбль «Гурелі», дитячий колектив «RADOmusic Jr», учні Лопатицького ліцею, сольні виконавці: Світлана Цибанєва, Нікіта Гілюк, Валерія Мидловець, Аліна Бреслаш, Альона Горпинич, Олена Волощук, Вікторія Карпова, Діна Халімончук, Яна Прохоренко, Павло Шинкар та інші.

Фінальну композицію «Свята Джавеліна» виконали гурт «Тарута» та інструментальний ансамбль «Фаворит».

210 тисяч гривень на авто для ЗСУ вдалось зібрати завдяки:

• Скринька для збору коштів, центральна локація – 27 000 грн.
  • Церква «Спасіння» – 22 000 грн.
  • ДП «Олевський лісгосп АПК» – 21 590 грн.
  • ДП «Олевське лісове господарство» – 15 800 грн.
  • КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» – 15 000 грн.
  • Свято-Миколаївська церква – 13 000 грн.
  • Олевська міська рада – 11 000 грн.
  • Церква «Нове покоління» – 10 800 грн.
  • КУ «Центр надання соціальних послуг» – 10 600 грн.
  • Олевський ліцей №3 – 10 000 грн.
  • Скринька на локації виставки техніки – 8 600 грн.
  • Олевський ліцей №1 – 6 475 грн.
  • Відділ культури та туризму Олевської міської ради – 4 656 грн.
  • Свято-Іовський храм – 4 535 грн.
  • Олевський ліцей №2 – 4 090 грн.
  • ЦРД №2 «Сонечко» – 3 800 грн.
  • ЦРД №3 «Золотий ключик» – 3 400 грн.
  • ЦРД №1 «Зірочка» – 3 250 грн.
  • Центр дитячої та юнацької творчості – 3 195 грн.
  • Відділ освіти, молоді та спорту – 3 165 грн.
  • Церква «Осана» – 2 600 грн.
  • ЗДО №10 «Струмочок» – 2 500 грн.
  • ЗДО №2 «Малятко» – 1 850 грн.
  • Скринька на локації дитячих розваг – 1 400 грн.

Ми вдячні кожному, хто долучився до проведення заходу та всім, хто відвідав благодійні локації. Разом ми можемо зробити все, що наближає нас до перемоги. Слава Україні!