Турнір з міні-футболу, присвячений захисникам Олевщини, що полягли у боях за незалежність України

Сьогодні, 7 липня, на території Олевського ліцею №1 відбувся турнір з міні-футболу серед дітей, присвячений захисникам Олевщини, що полягли у боях за незалежність України.

Змагалися 9 команд у 2 вікових групах: молодша група (2010-2012 рр.) та старша група (2008-2009 рр.). За запеклою боротьбою команд за перемогу спостерігали й військові. Вони зізнаються, що раді бачити енергійних та щасливих дітей, які морально підтримують ЗСУ, займаючись спортом.

В результаті змагань місця розподілилися таким чином:

Молодша група:

І місце – «Динамо» (ДЮСШ);
ІІ місце – «Реал» (Олевськ);
ІІІ місце – «Громовержці» (Олевськ);
ІV місце – «Вовки» (Тепениця).

Старша група:

І місце – ФК «Динамо» (Олевськ);
ІІ місце – «Олімпійці» (Олевськ);
ІІІ місце – «Олевський рух».

На урочистій частині нагородження заступник міського голови Юрій Данюк привітав спортсменів та їх тренерів з гарною грою і побажав наснаги та нестримної енергії в майбутньому. Він вручив переможцям м’ячі турніру, а переможцям старшої групи – кубок.

Присутні на турнірі військові, представники ВВЦО «Бойове братерство України», вручили учасникам змагань м’ячі, для призерів турніру – грамоти, а для призерів молодшої групи – кубки.

Завершилась офіційна частина нагородження спільним фото та солодощами для учасників.