Олевський ЦДЮТ з благодійним концертом в Новоозерянці

Олевський центр дитячої та юнацької творчості продовжує допомагати Збройним Силам України.

Нещодавно вихованці ЦДЮТ на площі поблизу залізничного вокзалу провели пісенну благодійну акцію, де зібрали понад 13 тисяч гривень. Тоді, в розмові з міським головою Сергієм Лисицьким, вони пообіцяли, що продовжать свою підтримку ЗСУ, заїжджаючи у села громади.

Тож, вокальні колективи ЦДЮТ та зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» відвідали смт Новоозерянка.

На благодійному заході під відкритим небом дітям вдалось зібрати 6 000 гривень.

Ці кошти діти разом з директором ЦДЮТ Артемом Курбеком та старостою селища Вячеславом Куковякіним передали міському голові Сергію Лисицькому на допомогу Збройним Силам України.

«Продовжуйте свою гарну благородну справу – діліться своїми талантами з жителями нашої громади. Свій вільний час ви проводите, беручи участь у концертах. Наші воїни відчувають вашу підтримку. Я в вас вірю і ще раз щиро дякую», – звернувся міський голова до вихованців ЦДЮТ.