Арсеній Пушкаренко та Віталій Бунечко відвідали Олевську громаду з робочим візитом

Сьогодні, 30 серпня, Олевську громаду відвідали народний депутат України Арсеній Пушкаренко та голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

В рамках робочої поїздки було відкрито Цифровий освітній центр в селі Замисловичі, оновлений після ремонту Центр надання соціальних послуг, структурним підрозділом якого буде Ветеранський хаб та передано два автомобіля для наших військовослужбовців.

Перед початком зустрічі від зразкової студії образотворчого мистецтва «Веселка» гості отримали картини, які написали Анастасія Ковальчук та Анастасія Дробуш. Таким чином дівчата хотіли висловити свою вдячність за плідну підтримку Олевського ЦДЮТ. Міський голова Сергій Лисицький, в свою чергу, подарував патріотичні роботи місцевого майстра.

Присутні також відвідали меморіал загиблим учасникам АТО, де вшанували наших Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти.