Села Олевської громади підтримують ЗСУ

Благодійні заходи в населених пунктах Олевської громади продовжуються. Цього разу одразу три активні села проявили свою ініціативу, допомігши зібрати понад 20 тисяч гривень для потреб Збройних Сил України.

У Кишинському ліцеї дітки разом з викладачами організували благодійний ярмарок. Солодощі, випічка та різні вироби ретельно готували учні ліцею з допомогою батьків. Таким чином вдалось зібрати 8 929 гривень.

У Копищенському ліцеї організували збір коштів на ЗСУ. Таку благородну ініціативу охоче підтримали у закладі, тож вдалось зібрати 7 500 гривень.

Працівники Варварівського сільського клубу допомагали нашим військовим своїми талантами. Патріотичні виступи допомогли зібрати 3 640 гривень.

«Дякую всім, хто продовжує допомагати та підтримувати наші Збройні Сили. Зараз особливо багато потреб і запитів від військових. І кожному хочеться допомогти. Тож, кожен збір, концерт, ярмарок – це ваш особистий внесок у наближення нашої перемоги», – прокоментував міський голова Сергій Лисицький.