Борці Олевської громади вибороли перше місце на чемпіонаті Житомирської області

24 медалі на чемпіонаті Житомирської області вибороли юні борці з Олевської громади, посівши перше командне місце.

29-30 вересня у місті Звягель проводився офіційний чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2007-2009 та 2010-2012 років народження. 170 учасників із 10 команд взяли участь у цих рейтингових змаганнях.

Команда Олевської громади об’єднала  30 спортсменів, вихованців тренерів Юрія Ямчинського (Олевськ) і Володимира Попкова (філіал в с. Сущани). Для успішного виступу було викликано досвідчених борців, які навчаються у спортивних ліцеях Києва та Броварів.

Так, борці старшої вікової групи здобули 6 медалей, із них 3 золоті. Всі учні Київського училища фізичної культури тренера Юрія Ямчинського.
І місце: Іван Хлань, Даніїл Іщенко, Ілля Лупаїна.
ІІ місце: Іван Лук ‘янчук, Вадим Демедюк.
ІІІ місце: Влад Гончар.

Спортсмени молодшої вікової групи вибороли 18 медалей.

Борці з філіалу у селі Сущани, тренер Володимир Попков:

І місце: Іванна Охремчук, яка є бронзовою призеркою Чемпіонату України, Дарина Козловець, Катерина Гончар, Дмитро Гаркавко, Антон Гончар, Вадим Гончар, Богдан Стафейчук.
ІІ місце: Микола Лебедєв.
ІІІ місце: Тимофій Гончар.

Борці, вихованці тренера Юрія Ямчинського:

І місце: Арсеній Конта, Назар Моручков, Ярослав Плотнік, Назар Корнейчук.
ІІ місце: Андрій Перев’язко, Данило Мрочко, Артем Лук’янчук.
ІІІ місце: Іван Гарбар, Святослав Байрах.

Такий неймовірний успіх – завдяки кропіткій праці та професійності тренерів.

Всі чемпіони здобули право брати участь у Чемпіонаті України, який відбудеться у Чернівцях наприкінці жовтня.