«Cool Games» в Олевській громаді

11 січня вперше в Олевській громаді відбувся ІІ етап змагань Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» – ІІІ віковий дивізіон. Такі змагання проводяться з метою популяризації здорового способу життя, а також аби залучити дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Участь в заході взяли більше 50 учнів з 7 закладів освіти Олевської громади: Олевський ліцей №1, Олевський ліцей №3, Кам’янський ліцей, Кишинський ліцей, Лопатицький ліцей, Покровський ліцей, Хочинський ліцей.

До програми змагань увійшли наступні естафети:

• «Конвеєр»,
  • «Хватько»,
  • «Біатлон»,
  • «Черепаха»,
  • «Класики»,
  • «Великі складнощі»,
  • «Ткач»,
  • «Флеш»
  • «Коти горошку слалом».

Учням такі змагання подобаються, адже вони мали змогу продемонструвати швидкість, спритність та вміння працювати в команді.

У фіналі зустрілися команди учнів Олевського ліцею №1, Олевського ліцею №3, Лопатицького та Хочинського ліцеїв. Найспритнішими та найактивнішими виявилися учні Лопатицького ліцею – І місце. Але найголовніший приз – це емоції та жага до спорту, яку діти здобули, завдяки участі у змаганнях Cool Games. Сподіваємося, що такі заходи стануть хорошою традицією в закладах освіти Олевської громади.

Переможці взяли участь в обласному етапі змагань, що відбувся 12 січня у місті Черняхів. Там команді Лопатицького ліцею вдалось вибороти 2 місце. Щиро їх вітаємо!