Олевська громада зібрала кошти на придбання автомобіля для військового

Спільними зусиллями нам вдалось придбати автомобіль для нашого земляка з села Зубковичі. Військовий захищає Україну в складі 117 окремої механізованої бригади на складній ділянці фронту.

Важливість транспорту на передових позиціях важко переоцінити, адже це не тільки оперативне реагування та виконання бойових завдань, а й збереження життів наших оборонців. Разом з автомобілем також були передані колеса. Також транспорт завантажили захисними сітками і розпалювачами від Новоозерянських волонтерів.

Авто було придбане за кошти, які небайдужі громадяни приносять до міської ради на потреби ЗСУ. Суми «донатів» зовсім різні – від 2 тисяч гривень до  65 тисяч гривень. Це ще раз доводить, що важливий кожен внесок для підтримки наших військових.

Автомобіль для захисника з Зубкович було придбано за кошти:

• Гала-концерт IV обласного конкурсу-фестивалю «Різдвяна зірка» – 65 865 грн. і 20 €.;
  • Стовпинський старостинський округ – 40 150 грн.;
  • Благодійна акція в селі Корощине – 26 000 грн.;
  • Ярмарок, організований КУ «Центр надання соціальних послуг» – 20 700 грн.;
  • Концерт «Музичний Миколай» – 8 870 грн.;
  • Юрівський ЗДО – 4 370 грн.;
  • Зубковицький ЗДО – 4 200 грн.;
  • Олевський ЗДО №10 «Струмочок» – 3 900 грн.;
  • Радовельський ЗДО – 3 200 грн.;
  • Олевський ЗДО №2 «Малятко» – 3 100 грн.;
  • Олевський ЦРД №3 «Золотий ключик» – 2 800 грн.;
  • Сущанський ЗДО – 2 700 грн.;
  • Олевський ЦРД №2 «Сонечко» – 2 200 грн.;
  • Громадська організація «Чорнобиль-33» – 2 000 грн.;
  • Кам’янський ЗДО – 2 000 грн.

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до придбання транспорту для нашого військового!

Окрема подяка нашим майстрам, які знову безкоштовно виконали всі роботи та підготували автомобіль до фронту: Івану Стрелюку, Дмитру Стрелюку, Богдану Павленку, Ігорю Данюку, Сергію Кравчуку та Валерію Яковчуку. Ви наближаєте нашу перемогу!