Starlink для військового з села Сердюки

Для військового з села Сердюки передали систему супутникового доступу до Інтернету Starlink.

Раніше ми вже передавали військовому Starlink, втім, під шквальним обстрілом з боку росіян на Куп’янському напрямку він був повністю знищений. Дякуючи Богу, наш захисник залишився живий, але гостра необхідність у доступі до зв’язку на передових позиціях фронту залишається.

Батьки військового зібрали 10 тисяч гривень для придбання системи супутникового доступу до Інтернету. Інша частина коштів – від небайдужих громадян, які приносять кошти до міської ради на потреби Збройних Сил України. Приватний нотаріус Ігор Паламарчук встановив в себе в кабінеті скриньку для збору донатів на ЗСУ. Таким чином місцеві мешканці зібрали 10 167 гривень. Ще 1 000 гривень передав один з підприємців громади.

Щиро дякуємо кожному, хто продовжує допомагати українським військовим. Наша підтримка їм дуже потрібна! Дякуємо кожному захиснику, який боронить нас від російських загарбників!