Призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на індивідуальне опалення  у квітні місяці

До відома громадян!

На численні звернення громадян, які надходять до управління праці  по питанню щодо призначення  субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на індивідуальне опалення  у квітні місяці, повідомляємо наступне:

відповідно до п.14 постанови КМУ №848 від 21.10.1995р.  субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж 12 місяців, і розраховується:

на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;

на опалювальний сезон  – з 1 жовтня по 30 квітня.

При цьому розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Телефон  для довідок 2-17-70.