Депутати виділили матеріальну допомогу на лікування та на участь у змаганнях в Китаї

Одноразову матеріальну допомогу надали 9 жителям громади на загальну суму 50 тис. грн. Дане рішення було обговорено на сесії ради та одноголосно підтримано депутатами.

Сім жителів громади отримають на власне лікування або лікування дітей по 5 тис. грн, ще одна жителька на лікування дитини отримає 10 тис. грн.

Жительці села Кишин Тетяні Савченко, яка в 2017 році грала у складі жіночої збірної України з параволейболу та виборола срібло Чемпіонату Європи, на участь у змаганнях в Китаї виділили теж 5 тис. грн.