Заключний гала-концерт конкурсу «Розквітни талантами, Олевський мій краю»

Нещодавно в Олевському міському будинку культури відбувся фестиваль-конкурс народної творчості та мистецтва «Розквітни талантами, Олевський мій краю».  А 27 червня відбувся заключний гала-концерт, на якому були представлені кращі номери учасників конкурсу та нагороджували переможців. Фестиваль відбувся за підтримки Олевської міської ради та народного депутата України Володимира Арешонкова.

Присутніх учасників заходу та конкурсантів  привітав заступник міського голови Яків Осипчук. В своїх словах він зауважив, приємно що участь беруть багато талановитих колективів та аматорів художньої самодіяльності нашої громади. Всім присутнім він побажав гарного настрою, творчого злету та процвітання фестивалю.

На святковому заході учасників привітав народний депутат України Володимир Арешонков, який зазначив, що приємно вражений, що на Олевщині так багато талановитих колективів та вокалістів і надіється, що такий фестиваль-конкурс стане традиційним в Олевській громаді. Також Володимир Юрійович вручив подяки учасникам художньої самодіяльності будинків культури Олевської громади за участь у фестивалі-конкурсі  «Розквітни талантами Олевський мій краю», вагомий  внесок у розвиток художньої самодіяльності та збереження культурної спадщини Олевщини.

Яків Миколайович подякував народному депутату, працівникам відділу культури та в. о. старост сіл громади.

В кінці концертної програми Ігор Васильчук разом з Павлом Хілімончуком  заспівали фінальну пісню та розпочалось нагородження учасників.

Всі учасники були нагороджені дипломами у таких жанрах: драматичний, інструментальний, народний спів (ансамблі), народний спів (колективи малих форм), народний спів(солісти), естрадний вокал (ансамблі), естрадний вокал (солісти).

Жанр «Народний спів» (солісти)

І місце – Катерина Вербельчук (с. Лопатичі);

ІІ місце – Ірина Шапорда (с. Копище);

ІІІ місце – Віра Хланюк (с. Андріївка).

Жанр «Народний спів» (ансамблі)

І місце – «Легенда» с. Варварівка (керівник Лариса Давидюк);

ІІ місце – ансамбль «Уборть» с. Копище (керівник Анатолій Борисовець);

ІІІ місце – ансамбль «Сусідоньки» с. Стовпинка (керівник Валентина Ковальчук);

ІІІ місце –  ансамбль «Червоні маки» с. Корощине ( керівник Наталія Мидловець).

Естрадний вокал (солісти)

І місце – Світлана Цибанєва (с. Лопатичі);

ІІ місце – Анна Кізілова (смт. Дружба);

ІІІ місце – Лариса Давидюк (с. Варварівка).

Естрадний вокал (ансамблі)

І місце – ансамбль «Кумоньки» с. Сущани (керівник Тетяна Ковальчук);

ІІ місце – ансамбль «Рідня» с. Кам’янка ( керівник Юрій Козачок);

ІІІ місце – ансамбль «Зорецвіт» смт. Дружба (керівник Віталій Патюк);

ІІІ місце – ансамбль «Полісяночка» с. Жубровичі (керівник Тетяна Філімончук).

Драматичний  жанр

І місце – Феодосія Токарчук (с. Варварівка);

ІІ місце – Наталія Невойт (с. Зубковичі);

ІІІ місце – учасники художньої самодіяльності с. Корощине.

Народний спів (колективи малих форм)

І місце – Тріо с. Копище (керівник Ольга Борисовець);

ІІ місце – дует с. Юрове (керівник Людмила Талах);

ІІІ місце – дует с. Замисловичі ( керівник Валентина Шелепйонок).

Інструментальний жанр

За самобутність виконання віночка українських народних пісень  нагороджено дипломом інструментальний колектив с. Кам’янка (керівник Юрій Козачок).

Також дипломами були нагороджені за колоритність місцевих пісень: Ірина Осипчук (с. Лопатичі), ансамблі «Журавушка» с. Тепениця (керівник В’ячеслав Ліпей), «Полісяночка» с. Сердюки (керівник Алла Рабуш), «Чарівниці» с. Покровське ( керівник Степан Яценко).

Гранд-прі отримав ансамбль “Заспів” с. Хмелівка (керівник Вікторія Стовбун).

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.