Офіційні зустрічі делегацій з України, Польщі та Німеччини в Тошеку

В рамках візиту делегації з Олевщини в місто-побратим Тошек приймаючою стороною було організовано декілька офіційних зустрічей та святкових обідів.

По приїзду спершу було організовано офіційну вечерю в замку в Тошеку з працівниками міської ради та депутатським корпусом. Варто зазначити, що цього року Олевськ і Тошек відзначає 5 років співпраці.

Цікаво, але Тошек має не одне іноземне місто-побратим. Цього року відзначається й інших ювілей – 15 років співпраці з німецькою громадою. Трохи згодом була проведена друга офіційна зустріч в замку, де вже зібрались всі міста-побратими Тошека.

Спільний обід чекав на гостей з Німеччини та України й в день від’їзду. Міський голова Олег Омельчук ще раз поспілкувався з бурмістром Тошека Гжегожем Купчиком про подальшу співпрацю та сприяння обміну досвідом між молоддю Олевської ОТГ та Гміни Тошек.