Проводиться відбір на військову службу за контрактом до 30-ї механізованої бригади

Олевський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в Житомирській області проводять відбір на військову службу за контрактом до 30 окремої механізованої бригади.

Укласти контракт на проходження військової служби за контрактом у 30-ту окрему механізовану бригаду імені князя Костянтина Острозького може кожен громадянин України віком від 18 до 60 років, незалежно від статі.

ДЕРЖАВА  ГАРАНТУЄ:

• стабільне грошове забезпечення від 10 200 грн;
  • гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі;
  • додаткова щомісячна виплата за участь в ООС (на 1-ій лінії фронту – 17 000 грн, на 2-ій – 6 500 грн.);
  • щомісячна виплата за дотримання режиму тиші в районі ООС.

Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується ОДНОГРАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА (від 18000 до 21000 грн):

• особам рядового складу – ВІСІМ розмірів прожиткового мінімуму, особам сержантського та старшинського складу – ДЕВ´ЯТЬ розмірів прожиткового мінімуму, особам офіцерського складу – ДЕСЯТЬ розмірів прожиткового мінімуму;
  • щорічна матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі однієї заробітної плати (від 10 200 грн.);
  • щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань (у розмірі окладу за військовим званням);
  • компенсація за піднайом житла.

А також:

• безкоштовне забезпечення речовим майном;
  • безкоштовне медичне обслуговування;
  • обов’язкове державне страхування;
  • соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.
  • можливість безкоштовно навчатись у вищих військових навчальних закладах.

Для отримання більш детальної інформації звертатись до Олевського районного ТЦК та СП за адресою: м. Олевськ, вул. Пушкіна, 7а, або за тел. (04135) 2-13-86.