Олевська команда борців – переможці турніру

До Дня Збройних Сил України 4 грудня в Олевську відбувся всеукраїнський дитячий турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Сергія Шепетька.  На відкритті турніру були присутні мати та сестра загиблого Сергія і його побратими. Турнір проходить вдруге, вперше він був присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Миколи Гайчені.

Участь у змаганнях взяли місцеві команди з Олевська, Тепениці, Сущан та приїжджі із Малина, Рокитного (2 команди), Новоград-Волинського, Бердичева, Хмельницького, Радомишля, Овруча, Лугин. Всього близько 150 учасників.

Перемогу здобула олевська команда борців. Призові місця зайняли: 1 місце – Осипчук Іван, Перев’язко Андрій, Лук’янчук Іван, Іщенко Даніїл, Лупаїна Ілля та Рибін Іван.

2 місце – Гарбар Іван, Закіров Артур та Кострицький Ілля.

3 місце зайняв Кострицький Матвій.

Олевчанин Андрій Перев’язко отримав відзнаку за те, що не програв жодної сутички та жодного балу суперникам.

Змагання були організовані за ініціативи ГО «Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Олевської міської територіальної громади» (голова – Ушко Володимир).

Нагородження проводив міський голова Сергій Лисицький та члени Спілки воїнів-учасників АТО.

Грошові винагороди для призерів в сумі 10 тисяч гривень підготував міський голова Сергій Лисицький. Фінансову підтримку для турніру також надав народний депутат України Володимир Арешонков.

Довідково. Сергій Шепетько – солдат Збройних сил України. Зранку 9 серпня 2014-го зник безвісти під час ударно-пошукових дій БТГр 30-ї бригади поблизу села Маринівка в Шахтарському районі, перед тим, 8 серпня, в бою під Маринівкою зникли безвісти сержант Юрій Макарчук та солдат Олександр Іщук.

11 вересня 2014-го похований як тимчасово невпізнаний захисник України – в Дніпропетровську, на Алеї слави Краснопільського кладовища.

Упізнаний за експертизою ДНК, 16 березня 2015 року похований в селі Сущани.