Міський голова Сергій Лисицький відвідав форум «Житомирщина цифрова»

Міський голова Сергій Лисицький відвідав у Житомирі форум «Житомирщина цифрова», метою якого є популяризація та обговорення процесів цифровізації в регіоні, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, міжнародних донорів та бізнесу задля досягнення цілей та показників цифровізації області.

Захід відбувся базі університету «Житомирська політехніка» організований Житомирською обласною військовою адміністрацією в рамках DigitalRegionsWeek за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України при підтримці Програми розвитку ООН і Швеції.

Серед учасників форуму – представники Міністерства цифрової трансформації України, районних військових адміністрацій, територіальних громад, вищих навчальних закладів області, міжнародних донорів та проєктів, ІТ-бізнесу.

Під час форуму було проведено:

• презентація «Цифрова трансформація соціальної сфери»;
  • презентація Платформи Дія.Цифрова громада та Індексу цифрової трансформації громад України;
  • презентація «Житомирщина цифрова: стан та перспективи»;
  • панельна дискусія «Розвиток інтернет-мережі в регіоні;
  • панельна дискусія «Цифровізація в громадах. Розумні міста»;
  • панельна дискусія «Міжнародна співпраця заради цифрового розвитку»;
  • панельна дискусія «Розвиток ІТ-індустрії і Hi-tech в регіоні»;
  • мотиваційні виступи;

На завершення цифрового форуму на Житомирщині, анонсували черговий важливий крок з підсилення цифрових можливостей громад. Сьогодні в рамках співпраці Житомирської обласної військової адміністрації з Міністерство освіти і науки України, компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй та UNESCO заклади освіти Житомирщини розпочали отримання майже 3 тисяч ноутбуків.