Володимир Арешонков та Олег Омельчук відвідали дитячі садочки і ОСББ Олевська

Із робочим візитом, 28 листопада в Олевську побував народний депутат України Володимир Арешонков.

Разом із міським головою Олегом Омельчуком він відвідав два дитячих садочки та багатоквартирний будинок, на ремонт та реконструкцію яких виділялися кошти з державного бюджету за його сприяння.

Першим відвідали багатоквартирний будинок по вул. Кн. Ольги, 22, де нещодавно замінили покрівлю. Жителі зустрічали народного депутата з квітами і дякували за виділені кошти на заміну даху. Дякували і міському голові, який також сприяв вирішенню цієї проблеми. Голова ОСББ розповіла про плани зробити термосанацію будівлі і просила цьому посприяти.

Нагадуємо, що за сприяння Володимир Арешонков  було виділено по 150 тисяч гривень на заміну покрівель у чотирьох ОСББ міста.

Відвідали ДНЗ «Струмочок», на його реконструкцію  за сприяння Володимира Арешонкова було виділено 90 тис грн. Тут замінили дах та продовжують утеплювати стіни. Міський голова зазначив, що роботи з оздоблення та фарбування фасадів призупинено через погодні умови, ймовірніше їх перенесуть на наступний рік. Завідуюча дошкільного закладу звернулась із проханням допомогти із ремонтом кухні.

У Центрі розвитку дитини «Сонечко» замінили  дах, на що народний депутат теж виділив 90 тис.грн. Як зазначив міський голова, заміна покрівлі – це перший етап, в планах провести термосанацію приміщення. Завідуюча розповіла, що думають над тим як відкрити групу для дітей, батьки яких відмовилися від щеплення та планують працювати у напрямку інклюзії (створити групу для дітей з інвалідністю). У розмові зазначила, що садочку не вистачає вуличного ігрового обладнання, тому просила придбати дитячий майданчик.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також «Володимир Арешонков спрямував 2,6 мільйони на розвиток Олевської ОТГ»

 

Залишити коментар