Генератори, ноутбуки та продукти для дитячих будинків сімейного типу від Фундації Олени Зеленської

Від Фундації Олени Зеленської надійшла допомога для дитячих будинків сімейного типу Олевської громади.

Загалом було передано 3 генератори, 9 ноутбуків та 6 пакунків з продуктами. Наразі в Олевській громаді створено три дитячі будинки сімейного типу, тож ця допомога буде розподілена порівну на кожен.

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Перша леді нашої країни створила Фундацію, місія якої – у відновленні та покращенні життя людей України. Для дитячих будинків сімейного типу ця допомога дійсно потрібна. Тож, ми дякуємо за надання чергової підтримки нашій громаді».

Довідково. Заявленою метою фундації є відновлення людського капіталу України, відбудова медичних закладів та закладів освіти. Напрямками роботи є медицина, освіта і гуманітарна допомога. Фундація співпрацює з іноземними та українськими бізнесами, міжнародними агенціями та іншими фондами, які хочуть інвестувати в відновлення людського капіталу України. Партнером Фундації є корпорація комп’ютерних технологій Microsoft.