На Олевському кладовищі пофарбували огорожу

Наразі в Олевській громаді триває місячник благоустрою. Адже попри усі складні обставини війни Олевщина має залишатися квітучою та комфортною громадою

Нещодавно колектив Олевської міської ради ініціювали організацію весняної толоки.

Минулого тижня всі разом прибрали парки, дитячі майданчики, вулиці, узбіччя доріг, білили дерева та паркани.

А сьогодні було продовжено благоустрій кладовища. Так, працівники міської ради, відділу освіти, молоді та спорту, комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” фарбували огорожу на Олевському кладовищі.

Відтепер огорожа кладовища матиме охайніший вигляд.

Дякуємо всім жителям громади за підтримку та активну участь в проведенні заходів з благоустрою у своїх населених пунктів, усім, хто не залишається байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи. Закликаємо мешканців громади і надалі долучатись до подібних заходів та створювати комфортні умови для життя у рідній громаді.