На вулиці Олени Теліги з’явилось нове сучасне освітлення

В рамках проєкту «Капітальний ремонт вуличного освітлення Олевської ОТГ» було освітлено вулицю Олени Теліги. Це вже шоста освітлена вулиця даного мікрорайону. Раніше ми вже повідомляли про нове освітлення на вулицях: Льонозаводська, Валерія Лобановського, Будівельників,  Партизанська та провулку Партизанський, який за протяжністю майже відповідає повноцінній вулиці.

На вулиці Олени Теліги знаходиться близько 40 житлових будинків. Це одна з найдовших вулиць даного мікрорайону.

Втілення проєкту стало можливим завдяки підписання Кредитного договору з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

Нагадаємо, минулого року на перехресті вулиць Партизанська та Олени Теліги було встановлено спортивний майданчик.