ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Олевська міська рада

проводить  громадське обговорення

містобудівної документації

Назва містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки по вул. партизанська,50 в с.Копище Олевського району Житомирської області для реконструкції адмінбудівлі під облаштування дошкільного навчального закладу.

Основні техніко-економічні показники

Площа земельної ділянки –  0,78 га, площа забудови –  0,071га, площа проїздів та доріжок –  0,1840 га, площа озеленення – 0,525 га, відсоток озеленення – 67 %

Замовник – Олевська міська рада

Виконавець – НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ»

Підстава – рішення Олевської міської ради Житомирської області  п’ятнадцятої  сесії  восьомого скликання від 12 вересня 2017року;  рішення Олевської міської ради Житомирської області  позачергової сімнадцятої  сесії  восьомого скликання від 27 жовтня 2017року

Місце ознайомлення – міська рада, вул. Свято-Миколаївська,4, відділ ЖКГ та комунальної власності та с. Копище, вул. Партизанська, 50 (колишнє приміщення сільради)

Порядок і час ознайомлення – понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00, крім суботи та неділі.

Відповідальна особа – начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства

Ніколайчук В.П.

Пропозиції (зауваження) – Керуючись ст..21 п. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні. Пропозиції (зауваження) подаються повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території села; юридичними особами, власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території села та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію села; депутатами Олевської міської ради, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог до чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Строк подання пропозицій  – 22.11. 2017 р.

Строк завершення розгляду пропозицій  –  22.12.2017 р.

Дивись дані натиснувши на перелік